Jaká je vaše velikost?

VELIKOST37-3839-4041-4243-4445-4647-4849-50
Obvod hrudi 92 100108116124132140
Obvod krku 38 404244464850
Výška postavy 182 182182182182182182

Vyberte si správnou velikost košile

Velikost 37-3839-4041-4243-4445-4647-4849-50 
Délka límceCOMFORT FIT38-3940-4142-4344-4546-4748-4949-50
MODERN FIT38-3940-4142-4344-4546-4748-4949-50
SLIM FIT38-3940-4142-4344-4546-4748-4949-50
Obvod hrudiCOMFORT FIT566064687175.579.5
MODERN FIT50545862667074
SLIM FIT48525660646872
Obvod pasuCOMFORT FIT51566064697377.5
MODERN FIT49535762667074
SLIM FIT444852566164.569
Šířka nárameniceCOMFORT FIT16.517.518.519.520.521.522.5
MODERN FIT15161718192021
SLIM FIT15161718192021
Délka oděvu ZDCOMFORT FIT82.582.582.582.582.58787
MODERN FIT83838383838585
SLIM FIT83838383838383
Délka rukávu včetně manžetyCOMFORT FIT66666665.565.565.565
MODERN FIT68.568.568.568686868
SLIM FIT69696969686868

1. nákup levněji!

 

 

Máme dárek v podobě kupónu v hodnotě 50 Kč, který můžete využít až do konce roku 2018.

Děkujeme